Przedszkole nr 150 ,,Przystanek Uśmiech" w Warszawie

Strona główna

 

 Szanowni Rodzice!

W związku z czasowym ograniczeniem funkcjonowania Przedszkola, wszelkie ważne sprawy proszę kierować na adres

p150@edu.um.warszawa.pl  lub  dyrektor@przedszkole150.szkolnastrona.pl

Wszelkie informacje można też uzyskać pod numerem telefonu (22) 679 5112 lub złożyć w skrzynce podawczej

(przy wejściu do przedszkola) w godzinach 8-16.

Rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów składania wniosków rekrutacyjnych:

  • elektronicznie - skan wniosku/zgłoszenia i dokumentów potwierdzających spełnianie kryteriów rekrutacyjnych można wysłać drogą mailową na adres przedszkola/szkoły pierwszego wyboru.
  • dostarczyć dokumenty w wersji papierowej do przedszkola z zachowaniem zasad higieny (dokumenty składamy w kopercie w skrzynce podawczej. Wchodząc do placówki należy zdezynfekować ręce). 

 

LOGO 

 

 

Dzisiaj na tablicy

Serdecznie zapraszamy na wykład Wszechnicy Edukacyjnej Targówek

nt. Od Freinet’a do Flipped Classroom czyli Edukacja 2.0 dla Bystarzków”.

 

Wykład w formie on-line odbędzie się 17 maja b.r. o godz. 18:00.

 

Spotkanie poprowadzi Jacek Gralczyk  – z wykształcenia pedagog, z wewnętrznej potrzeby animator kulturalny i społeczny. Obecnie aktywny edukator osób dorosłych i moderator sytuacji edukacyjnych takich jak konwenty, seminaria czy konferencje w różnorodnych formatach od klasycznych spotkań po OST, long table, word cafe itp. Współzałożyciel i edukator Instytutu Edukacji Zaangażowanej im. Heleny Radlińskiej.  Wykładowca Collegium Civitas w Warszawie. Trener prowadzący szkolenia w modelu tradycyjnych warsztatów, szkoleń online i edukacji hybrydowej.

 

Człowiek uczy się z prostej ciekawości świata lub w jakimś bliżej określonym celu. Człowiek uczy się z własnej woli lub zmuszony przez innych ludzi lub okoliczności. Człowiek uczy się przez całe życie czy tego chce czy nie, bo taka jest jego natura i nie ma na to wpływu. To, na co może mieć wpływ, to świadomy wybór celów i narzędzi edukacji. Każda epoka ludzkości przynosi nowe rozwiązania i wykorzystuje nowe możliwości... ale czy po tych tysiącach lat poszukiwań można wymyślić jeszcze coś prawdziwie oryginalnego w edukacji? Porozmawiajmy o tym wspólnie. Zapraszam 17 maja o godz. 18.00 na spotkanie w ramach Wszechnicy Edukacyjnej Targówek. Do zobaczenia - Jacek Gralczyk 

 

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail:kskrzypczak@um.warszawa.pldo 14 maja b.r.

 

 

Aktualności